Samochód do ślubu

To detale wpływają na to, jak ceremonia ślubu postrzegana będzie przez zaproszonych na nią gości. I to one kreują spójną całość i dopełniają ostateczny charakter uroczystości. W tym magicznym dniu, jakim niewątpliwie będzie dla Was dzień zawarcia małżeństwa, nie może zabraknąć pewnego niezwykle istotnego elementu. Mowa o samochodzie do ślubu. Ale nie pierwszym lepszym! Auto do ślubu powinno mieć duszę i wprowadzać niepowtarzalny klimat, by w tej niezwykłej chwili pozwolić Wam poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Mustang
Mustang 2
Wszystkie te cechy posiada przepiękny Ford Mustang z 1967r., z pomocą którego spełniamy marzenia o komfortowej i prawdziwie stylowej drodze państwa młodych na ceremonię zaślubin. Nie trzeba być koneserem i znawcą marki, by ulec jego urokowi . Ciężko znaleźć osobę, która przeszłaby obok niego obojętnie. Styl i klasa same w sobie, krótko mówiąc: wymarzone auto do ślubu.

Nasza usługa wypożyczenia samochodu skierowana jest przede wszystkim do osób z Nowego Targu i okolic (do 100 km).
Na cenę wypożyczenia tego wyjątkowego auta do ślubu składa się kilka czynników. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż każda przyszła para młoda ma indywidualne potrzeby i wymagania, którym z przyjemnością staramy się sprostać. Jednak to właśnie od nich uzależniony jest koszt wynajmu samochodu do ślubu. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy zatem o kontakt telefoniczny: +48 600 97 03 67.
Mustang 3